ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΈΤΟΥΣ 2021-2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνεται στους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ότι, οι εγγραφές και δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2021-2022 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά με τη χρήση των προσωπικών κωδικών πρόσβασης στη διαδικτυακή πύλη της Πολυτεχνικής Σχολής

κατά το χρονικό διάστημα από Δευτέρα 14-02-2022 έως και Παρασκευή 25-02-2022 στη διάρκεια του οποίου καλείτε να δηλώσετε τα υποχρεωτικά αλλά και τα κατ’ επιλογήν μαθήματα που θα παρακολουθήσετε κατά το τρέχον εαρινό εξάμηνο, καθώς κι αυτά που οφείλετε από προγενέστερα εξάμηνα.

Επισημαίνεται ότι, δε θα δοθεί καμιά παράταση εγγραφών και δηλώσεων μαθημάτων και για να μην υπάρξουν τα προβλήματα που εμφανίστηκαν στο παρελθόν, θα πρέπει μετά το τέλος της εγγραφής σας να εκτυπώσετε απαραιτήτως το σχετικό αποδεικτικό που εκδίδει αυτόματα το σύστημα και επιβεβαιώνει ότι η εγγραφή σας είναι επιτυχής.

Σημειώνεται ότι, δε θα πρέπει να εισέλθετε στην εφαρμογή unistudent κατά τις πρωινές ώρες 8:30-10:00 εργάσιμων ημερών, διότι πραγματοποιούνται εργασίες συντήρησης του πληροφοριακού συστήματος.

Από τη Γραμματεία