Δήλωση μαθημάτων – ανανέωση εγγραφής εαρινού εξαμήνου Ακ. Ετος 2019-2020

Ανακοινώνεται στους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών  ότι, οι εγγραφές και δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά με τη χρήση των προσωπικών κωδικών πρόσβασης στη διαδικτυακή πύλη της Πολυτεχνικής Σχολής

κατά το χρονικό διάστημα από Παρασκευή 21-2-2020 έως και  Δευτέρα 9-3-2020 στη διάρκεια του οποίου καλείστε να δηλώσετε τα υποχρεωτικά αλλά και τα κατ’ επιλογήν μαθήματα που θα παρακολουθήσετε κατά το τρέχον εαρινό εξάμηνο, καθώς κι αυτά που οφείλετε από προγενέστερα εξάμηνα.

Οι φοιτητές από το 10ο εξάμηνο και πάνω να δηλώσουν όλα τα μαθήματα που χρωστούν.

Επισημαίνεται ότι, δε θα δοθεί καμιά παράταση εγγραφών και δηλώσεων μαθημάτων και για να μην υπάρξουν τα προβλήματα που εμφανιστήκαν στο παρελθόν, θα πρέπει μετά το τέλος της εγγραφής σας να εκτυπώνετε απαραιτήτως τo σχετικό αποδεικτικό που εκδίδει αυτόματα το σύστημα και επιβεβαιώνει ότι η εγγραφή σας είναι επιτυχής.

Σημειώνεται ότι, δε θα πρέπει να εισέρχεστε στην εφαρμογή unistudent κατά τις πρωινές ώρες 8:30-10:00 εργάσιμων ημερών, διότι πραγματοποιούνται εργασίες συντήρησης του πληροφοριακού συστήματος.

Από τη Γραμματεία